info@petkomotomasyon.com

PETKOM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ELEKTRONİK VE .SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Petkom otomasyon barkod sistemleri olarak yaklaşık 5000 noktada Türkiye'nin her noktasında hizmet veren müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve müşterilerin isteklerine anında karşılık veren perakende satış, toptan satış, depo yönetimi gibi dalının her noktasında hizmet vermekteyiz.

Misyon

Barkod sistemlerinde öncü firmalardan olan Petkom yazılım Teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri takip ederek ürün portföyünü sürekli geliştirmek,işletme karlılığını ve verimliliğini artıran özel çözümler sunmak.Müşteri istek ve amaçlarına uygun mal ve hizmet sunan Firmalara karlılık ve verimlilik sağlayan uzman danışmanlık hizmetleri sunarak, yönetimi doğrudan destekleyen en ekonomik çözümler getirmektir.

Tarihçe

1999 yılı itibari ile yazılım sektörüne başlayan petkom yazılım 2000 ‘yılına kadar iç bünyesinde barkod otomasyon ve ticari paket program alt yapı çalışmalarını sürdürdü.Oluşumu tamamlanan yazılım daha sonra 2001 sonu itibari ile resmi olarak müşterilerine sunmuştur.Periyodik yeni versiyonlar altında güncellemeler ve geliştirmelerle hızla değişen günümüz şartlarına uyumlu olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

İlk oluşumunda ön muhasebe depo yönetimi,sipariş gibi modüller geliştirilmiş daha sonra market ve mağazacılık sektöründe kullanılan ek çevre birimleri üzerine yazılım geliştirmeye başlamıştır.Sektörün ilk bar kodlu yazarkasası olan olivetti ve ardından gelen shap modelleri için geliştirdiği yazılımların ardından pos kasalar izlemiştir. Bu çevre birimleri için gerekli yazılımlar tamamlandıktan sonra ön muhasebeye ağırlık verilerek bir çok şirket için ideal bir yazılım haline getirilmiştir.

Günümüze sektörün nabzını tutan , hızla değişim gösteren parametreler de PETKOM’ müşteri hizmetlerinde mükemmeliyetçi noktasına getirdi. Üretimini yaptığı programların verimini her geçen gün artırmayı hedef aldı.Her sektörün kendine özgü çalışma biçimi, satış kuralları, tahsilat ve ödeme biçimleri,stok takipleri PETKOM’ u sektörlerin temel ihtiyaçlarını göz önüne alarak daha özgün programlar geliştirmeye yöneltti. Çözümlerindeki inanılmaz kolay kullanım ve her modülün muhasebe ve birbiri ile entegre çalışması gibi esnek yapısı temel özellikleri haline geldi. Teknolojisini ve ürün geliştirme kapasitesini zenginleştirmek hatasız ve en iyi hizmetle üretim konseptini oluşturdu .

Günümüzde hızlı değişimler ve teknoloji takibi içinde müşteri hizmetlerine devam etmektedir.